Půjčovna

Půjčovna Cottagejčovna sportovního vybavení sídlí v  Krásné Lípěna Kamenné Horce 110 (2min autem od centra). 
Provozní doba: od nevidím do nevidím (cca 8-20h každý den, dle domluvy)
Chcete si vybavení rezervovat? 
Volejte: +420 736 224 222 (průvodce Aleš Kubica)
Pište: info@cottage.cz
Půjčujeme: cyklistická kola, elektrokola,  inline brusle, běžky, sněžnice, koloběžky, cyklistické vozíky, sedačky za kola a další vybavení
V případě zájmu vám vybavení dopravíme za poplatek až k místu vašeho ubytování v Českém ŠvýcarskuLužických horách a ve Šluknovském výběžku.

 Výpůjční řádVýpůjční smlouva

Česky

Elektrokola

Popis: 

Ještě jste se v NP České Švýcarsko nekochali při projížďce na kole krajinou? Nabízíme vám možnosti zápůjčky elektrokola (ekola) v Krásné Lípě denně od 8-20.

Cena: 
400 - 500 Kč /ks/den (dle počtu dní) 1 den (od rána do večera) 500 Kč /den 2 dny a více (př.víkend) 400 Kč /den Vratná kauce: 500 Kč

Cyklistická kola

Popis: 

Nabízíme k zápůjčení cyklistická treková kola (dámská/pánská).  Je možné zapůjčit 8 kol (ihned) až 14 cyklistických kol (po domluvě). Kola jsou určena klasickým a středně sportovním nadšencům.

Cena: 
300 Kč/ks/den

Dvojkolo

Popis: 

Ve dvou se to lépe táhne. Nabízíme dvojkolo s pevným ocelovým rámem s cool designem. Vhodné pro pohodovou jízdu v mírně kopcovitém terénu.  

Cena: 
500 Kč zámek, brašna, helmy v ceně

Dětská kola

Popis: 

Nabízíme dětská kola  pro děti od 3 do 10 let.

Možnost přidat zadní kolečka na zaučení. Možnost přidání spojovací tyče. Vhodné pro začátečníky.

Cena: 
300 Kč/ks/den

Koloběžky

Popis: 

Chcete vyzkoušet koloběžky v Českém Švýcarsku? Nechcete jet na kole ani pěšky, půjčíme vám koloběžky. Naše koloběžky jsou vhodné pro dospělé a starší děti.

Cena: 
300/ks/den

Nordic walking hole

Popis: 

Půjčíme vám nordic hole na procházky po NP České Švýcarsko.  Máme 8 párů teleskopických holí, jsou tedy vhodné i pro děti.  Chcete se naučit správně využívat funkci holí při dynamické chůzi?

Cena: 
100 Kč/pár/den

Běžky

Popis: 

Českosaské Švýcarsko a Lužické hory mívají dobré sněhové podmínky na běžkové lyžování, jezde několik upravovaných tras. Proč je tedy nevyzkoušet. Vypůjčíte si běžecké vybavení.

Cena: 
300 Kč / set (pár běžek, bot a holí)

Stránky