Aleš a Irena Kubicovi
Kamenná Horka 15, Krásná Lípa
info@cottage.cz

Translation

ČeštinaDeutschEnglishPolski

Ubytování & Wellness & Jóga & Půjčovna & Výlety

Naše ubytování

„To nejlepší, co umíme, vkládáme sem…“  Irena a Aleš Kubicovi

V Cottage penzionu dbáme na kvalitu, jednoduchost a přírodní moderní styl. Otevřením dveří na vás dýchne poctivé české řemeslo. Milujeme dřevo, len, hliněné omítky a věříme v jejich soulad a vyváženost. Převážnou část dřevařských prací pro nás udělal Vítek Filipovec, truhlář z Kunratic. Čaj a kávu si uvaříte v českém porcelánu z moderní designové řady navržené prof. arch. Jiřím Pelclem, sklo pro nás vytvořil kamarád Jirka Haidl ve své rodinné sklárně ve Svojkově a společnost Crystalex Nový Bor. U nás se zachumláte  do českých přikrývek a měkkých ručníků z Broumova, pohodlné moravské matrace vás pohoupu v krásném snění. Originální dekorativní lněné prvky jsou z dílny místních výtvarnic Silvie Malyszové, Lenky Meszárosové a ateliéru Jen Len. Jemně ladí interiér a upoutají detailem.  Vývěsní štít vytvořil umělecký kovář Josef Hercík z Brtníků, interiérovou výzdobu umělkyně a kavárnice Jitka Kubištová…Inspirací je nám umění, příroda a otevřené oči pro nevšedně všední krásu každého dne. Fotogalerie designu.

O zahradě „Když se venku vytváří nálada“
Chovejte se v naší zahradě jako doma. Lenošte v houpacích sítích,  zkoumejte kaskádovou kořenovou čističku, poseďte na kamenné terase s grilem, relaxujte na dřevěné terase s výhledem do krajiny, osvěžte se v přírodním jezírku, přivoňte si k bylinkové zahrádce, projděte se bosí, ztište se, čtěte si básně, radujte se, zacvičte si, lehněte si do trávy, zajděte do lesa…a v noci pozorujte hvězdnou oblohu. Fotografie zahrady.

Eco Cottage
„To, jak žijeme, se denně odráží v našich myšlenkách, pocitech a na našem zdraví“

Eco je náš životní styl. Celé stavení má vlastní hlubinný vrt na vodu a kořenovou čistírnu odpadních vod, zahradničíme v souladu s ekologickým přístupem, tvoříme postupně vlastníma rukama, pěstujeme  léčivé rostliny, které zpracováváme do čajů a během kurzů učíme, jak s bylinami zacházet, zpracovávat je a používat jako domácí lékárničku. Používáme ekologické čistící a úklidové prostředky, třídíme odpad, kompostujeme, šetříme přírodní zdroje a máme vlastní ručně míchanou přírodní kosmetiku pro hosty.
Žijeme moderně a šetrně k přírodě zároveň.

Cottage je rozdělena na přízemí, 1.patro a půdu (mezonet).
Ve společném přízemí je šatna, chodba s posezením u krbu,  sál na jógu a kurzy (35m2), 2x toalety, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna.

Vyberte si 

Celý objekt Bohemian COTTAGE

Celý objekt Bohemian COTTAGE

"Chcete celou chalupu?" 4 apartmány, 5 ložnic, 17 lůžek. Pro jógové skupiny a více rodin dohromady. Cena od 5000 Kč/ noc

...
Více o ubytování
Velký apartmán

Velký apartmán

"Je vás víc?" Potřebujete 2 ložnice pro klidný spánek?  Vyberte si velký rodinný apartmán  s kapacitou až 6 lůžek za cenu od 2000 Kč /noc.

...
Více o ubytování
Balkón apartmán

Balkón apartmán

"Vyjdi ven a nadechni se..."   Zajímavě řešený prostor s možností vyjít přímo z ložnice na terasu. K dispozici je manželská postel a jednolůžko. Vhodné pro páry.  Cena od 1500 Kč / noc.

...
Více o ubytování
Mezonet apartmán I.

Mezonet apartmán I.

"Skoro do nebe ...".  Apartmán s ložnicí v podkroví s výhledem do zahrady. Manželská postel a 2x  jednolůžko.  Cena od 1380 Kč / noc.

...
Více o ubytování
Mezonet apartmán II.

Mezonet apartmán II.

"Skoro do nebe ..."  Apartmán v podkroví s výhledem na hory. Ložnice nabízí manželskou postel a 2x jednolůžko. Cena od 1380 Kč / noc.

...
Více o ubytování