Výlety s průvodcem

Hledáte něco jiného než ostatní davy? Pomůže vám certifikovaný průvodce Národního parku České Švýcarsko. Nebudete se nudit. Otestováné na vlastních ženě a dětech a také na stovkách turistů.

Podívejte se na mé reference na TripAdvisor

Česky

Turistický průvodce Českým Švýcarskem jen pro Vás

Aleš Kubica
Aleš Kubica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete navštívit Národní park České Švýcarsko, CHKO Lužické Hory, Saské Švýcarsko nebo Šluknovský výběžek  s průvodcem? Zorganizuji  pro Vás pěší výlet, výlet na ferraty, kolečkové brusle, koloběžky,  cyklovýlet,  výlet na sněžnicích vše dle vašeho přání.  

Nabízím:

Podvečerní projíždky na e-kole ČeskoSaským Švýcarskem

"Kochání bez zpoceného trička"

Vyzkoušejte si elektrokolo, projeďte se krajinou, relaxujte do kopce i z kopce

Termíny: každý pátek a sobotu 

Cena: 390

(v ceně e-kolo, průvodce, pivo)

Start: 17:00 Krásná Lípa - náměstí (cíl cca 20:00)

TIP: Pravčická a golf

tour pravcickaVýlet plný výhledů a překvapení. Kdo nebyl na Pravčické bráně, jako by nebyl v Českém Švýcarsku.  Na dominantu Českého Švýcarska půjdeme pěšky (6km). Rozhlédneme se po krajině, kde společně s mraky proplujeme mezi skálami a vydáme se zpět  směrem obec Janov do golf resortu Janov, který byl v roce 2014 ohodnocen jako nejkrásnější v České republice.

Výlet na kolečkových bruslí v Českosaském Švýcarsku

Pokud jste milovníky inline bruslení a na každé dovolené nutně musíte vyzkoušet své brusle, nabízíme vám výlet na kolečkových bruslích s instruktorem  z Hřenska do lázeňského městačka v německu Bad Schandau a zpět.

Možnost zapůjčení kolečkových bruslí i dětských. 

Přibližný harmonogram (lze dle přání upravit):

Odjezd autem dle dohody. Parkování v Hřensku. 

9:00 Začátek  (vyzvednutí v hotelu)

Na kole na lodě

Pojedeme společně  cca 30 km z Krásné Lípy klidným tempem  s několika zastaveními (např. Jeskyně víl, Kyjovský hrádek...). Dojedeme přes Kyjovské údolí přímo k lodičkám Obere Schleuse (DE). 

TIP: Pěší výlet s průvodcem na Jetřichovické vyhlídky

Krátký, celodenní pěší výlet trochu do kopečka, trochu z kopečka. Dojdeme na vyhlídky a hrádky okolo Jetřichovic, po cestě nás čeká zábavná a vědomostní soutěží nejen pro děti. Děti mohou používat chytrý mobil. Mobilní aplikace a rádce  jim pomůže vyřešit otázky.

Delká výletu:  7 km

Pěší výlet lze absolvovat z Tokání a z Jetřichovic. Vždy dojdeme přes vyhlídky a zpět:).

Výlety a kurzy na sněžnicích po Českém Švýcarsku

Půjčovna sněžnic v českém Švýcarsku

Pojď vyzkoušet chůzi na sněžnicích a objevit tajemství Českého Švýcarska a Lužických hor.  Sněžnice včetně holí zapůjčíme, chodit v nich vás naučíme. Obtížnost výletu přizpůsobíme "členům  výpravy". Mohou jít i děti.

Výlety na sněžnicích

Subscribe to RSS - Výlety s průvodcem