Výlety s průvodcem

Hledáte něco jiného než ostatní davy? Pomůže vám certifikovaný průvodce Národního parku České Švýcarsko. Nebudete se nudit. Otestováné na vlastních ženě a dětech a také na stovkách turistů.

Podívejte se na mé reference na TripAdvisor

Česky

Výlety na sněžnicích s průvodcem

Půjčovna sněžnic v českém Švýcarsku

Pojď vyzkoušet chůzi na sněžnicích a objevit tajemství Českého Švýcarska a Lužických hor.  Sněžnice včetně holí zapůjčíme, chodit v nich vás naučíme. Obtížnost výletu přizpůsobíme "členům  výpravy". Mohou jít i děti.

Výlety na sněžnicích:

Turistický průvodce Českým Švýcarskem jen pro Vás

Aleš Kubica
Aleš Kubica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete navštívit Národní park České Švýcarsko, CHKO Lužické Hory, Saské Švýcarsko nebo Šluknovský výběžek  s průvodcem? Zorganizuji  pro Vás pěší výlet, výlet na ferraty, kolečkové brusle, koloběžky,  cyklovýlet,  výlet na sněžnicích vše dle vašeho přání.  

Nabízím:

Výlet z Prahy do Českého Švýcarska

Chcete se vypravit na jednodenní výlet do Národního parku České Švýcarsko. Chcete aby vás vyzvedl v Praze a po celý den provázel certifikovaný průvodce Národního parku. Ukáži vám přírodu, fotografická místa a zažijete pohodový den. Čekají na vás 3 domananty Českého Švýcarska.  Pěší výlet 5-14km dle dohody.

Časový plán: (dle dohody)

8:00 Vyzvednutí v Praze (možné i mimo Prahu)

10:00 Příjezd do Hřenska a procházka do Edmudovy soutěsky na lodičky (projížďka na lodičkách, v zimním období náhradním program)

Výlet z Prahy do Českého Švýcarska vlakem

Výlet plný výhledů, kroků nahoru a dolů. Návštívíte nejznámější  místa v národním parku České Švýcarsko, tj. Pravčická brána, Edmundova soutěska lodičky (mimo zimní období) a další skvosty například výhledy na Labský kaňon. Můžete pohodlněna sednout  na vlak  v Praze (Praha hl.n.) a rychle se dopravit do Děčín (pozn. tak rychle tu nebudete ani autem).  Cena jízdenka stojí okolo 150 Kč  (záleží, jestli si koupíte jednosměrnou jízdenku a také záleží na počtu spolucestujících)

Harmonogram:

 08:27 Praha hlavní nádraží, vlakem do Děčína

Podvečerní projíždky na e-kole ČeskoSaským Švýcarskem

"Kochání bez zpoceného trička"

Vyzkoušejte si elektrokolo, projeďte se krajinou, relaxujte do kopce i z kopce

Termíny: každý pátek a sobotu 

Cena: 390,- /osoba (v ceně e-kolo, průvodce, pivo)

Start: 17:00 Krásná Lípa - náměstí (cíl cca 20:00)

TIP: Pravčická a golf

tour pravcickaVýlet plný výhledů a překvapení. Kdo nebyl na Pravčické bráně, jako by nebyl v Českém Švýcarsku.  Na dominantu Českého Švýcarska půjdeme pěšky (6km). Rozhlédneme se po krajině, kde společně s mraky proplujeme mezi skálami a vydáme se zpět  směrem obec Janov do golf resortu Janov, který byl v roce 2014 ohodnocen jako nejkrásnější v České republice.

Výlet na kolečkových bruslí v Českosaském Švýcarsku

Pokud jste milovníky inline bruslení a na každé dovolené nutně musíte vyzkoušet své brusle, nabízíme vám výlet na kolečkových bruslích s instruktorem  z Hřenska do lázeňského městačka v německu Bad Schandau a zpět.

Možnost zapůjčení kolečkových bruslí i dětských. 

Přibližný harmonogram (lze dle přání upravit):

Odjezd autem dle dohody. Parkování v Hřensku. 

9:00 Začátek  (vyzvednutí v hotelu)

Na kole na lodě

Pojedeme společně  cca 30 km z Krásné Lípy klidným tempem  s několika zastaveními (např. Jeskyně víl, Kyjovský hrádek...). Dojedeme přes Kyjovské údolí přímo k lodičkám Obere Schleuse (DE). 

TIP: Pěší výlet s průvodcem na Jetřichovické vyhlídky

Krátký, celodenní pěší výlet trochu do kopečka, trochu z kopečka. Dojdeme na vyhlídky a hrádky okolo Jetřichovic, po cestě nás čeká zábavná a vědomostní soutěží nejen pro děti. Děti mohou používat chytrý mobil. Mobilní aplikace a rádce  jim pomůže vyřešit otázky.

Delká výletu:  7 km

Pěší výlet lze absolvovat z Tokání a z Jetřichovic. Vždy dojdeme přes vyhlídky a zpět:).

Subscribe to RSS - Výlety s průvodcem