Výlety na kolečkových bruslích Českosaským Švýcarskem

V Českosaském Švýcarsku je několik pěkný alfaltových stezek vhodných pro inliny. Nabízíme několik z nich.  Můžeze si také u nás zapůjčit inline brusle.

Česky

Lužické jezero Berzdorfer See

Lužické jezero Berzdorfer see

 Trasa Berzdorfer See - Lužické jezero v Německu(DE)

V německu 60 km z Krásné Lípy směrem na Gorlitz je zatopený písčitý lom. Okolo jezera vede 16 km  dlouhá cesta (14 km s perfektním asfaltem, zbytek štěrk - jezero nelze na inline objet celé). Možnost koupání (krásná písčitá pláž) a občerstvení pocestě. Doporučuji pro rodiny s dětmi.  Cesta je vhodná pro bruslaře s kočárkem. Parkování (viz. mapa) cena 3-5Eur.

Na kolečkových bruslích u Bärwalder See v Německu

cesta okolo písčité pláže u  Bärwalder See

Trasa Bärwalder See (DE )- 60 km severně od Rumburku, 21 km dlouhá cesta okolo zatopeného lomu. Asfalt je perfekní, terén rovinatý. K dispozici pěkná písčitá pláž na koupání a pár míst na občerstvení. Parkování za 5 EUR a nebo před oficiální parkovací plochou. Stojí tam i Němci.

Inline trasa z Děčína do Bad Schandau

Pěkný asfalt na inline podél Labe

 

Trasa z Děčína do  Bad Schandau (podél řeky Labe). Dobrý rovinatý povrch podél Labe s výhledem na skalní masivy.   Několik odpočívadel a 2 restaurace během cesty. (1 na české straně, 1 na německé).  Parkování zdarma. Možnost přejet přívozem do Hřenska.

Subscribe to RSS - Výlety na kolečkových bruslích Českosaským Švýcarskem