Ubytování v Českém Švýcarsku a okolí

Katalog ubytování v apartmánech a chalupách v NP České Švýcarsko a v CHKO Lužické Hory. Ubytovací zařízení jsme osobně navštívili, garantujeme aktuálnost. Většina ubytovatelů jsou naši známí z Českého Švýcarska a okolí. Rádi vám také poradíme, kam na výlety, kde dělají dobrou kávu a kam jít s dětmi do bazénu.

APARTMÁNY          CHALUPY           CHATKY          PRIVÁTY

Česky

Bohemian COTTAGE

Cena: 
5000 - 6500 Kč celý objekt/noc, od 1500 Kč apartmán / noc plus poplatek obci 15Kč/noc/os
Popis: 

Naše Cottage je nově zrekonstruované stavení z přelomu 19. a 20. století ležící 1,5 km od centra města Krásná Lípa v části Kamenná Horka na jednom z nejkrásnějších míst Českého Švýcarska.

Apartmán na statku

Cena: 
490/osoba/noc Při ubytování do dvou nocí včetně účtujeme plnou obsazenost, 3-5 nocí minimálně 3 obsazená lůžka.
Popis: 

V nově zrekonstruovaném statku na okraji Krásné Lípy v Českém Švýcarsku vznikla v 19.století usedlost s výhledem do kraje.

Chaloupka Kamenná Horka

Cena: 
490,- za lůžko/noc + 15,- na poplatek pro město min.2 dny min cena: 1960/den
Popis: 

Zrekonstruovanná chalupa na Kamenné Horce u Krásné Lípy je situovaná kousek od lesa a 15 min. pěšky od centra. Zažijete zde typické prvky pro podstavkové chalupy.

Velká chalupa Vlčí Hora

Cena: 
4000,- Kč za chalupu. Minimální délka ubytování 2 noci. Při rezervaci se platí záloha ve výši 50% z ceny pobytu a zbylých 50% se doplácí 14 dní před příjezdem, vše na účet. Platba v hotovosti není možná!
Popis: 

Podstavková chalupa s věžičkou se nachází v obci Vlčí Hora u Krásné Lípy. Součástí chalupy je udržovaná květin, dřevin a malých jezírek.

Chalupa Krásný Buk

Cena: 
Ceny za týden Zimní sezona: 9.950,- Kč za chalupu. Letní sezona: 12.450,- Kč za chalupu. Mimo sezonu: 10.450,- Kč za chalupu. Cena za víkend Zimní sezona: 4380,- Kč za chalupu. Letní sezona: 4980,- Kč za chalupu. Mimo sezonu: 4580,- Kč za chalupu.
Popis: 

Chalupa je umístěna v osadě Krásný Buk vzdálené 2 km od Krásné Lípy. Nabízí klidné ubytování nejen pro 2 rodiny s dětmi. -

Stránky