Ubytování v Krásné Lípě

Hledáte ubytování v Krásné Lípě a okolí? Podívejte se na apartmány, chalupy, priváty u lidí, které známe. Zaručujeme osobní přístup, protože v Krásné Lípě bydlíme a chceme, abyste se k nám rádi vraceli. 

V Krásné Lípě máme sportovní areál (venkovní/vnitřní tenis, beach, mini-golf, trampolíny, dětské hřiště). Na Křinickém náměstí nejdete Křinický pivovar, pekárnu U Šedivých, cukrárnu U Frida, čokoládovnu  Mana,  informační centrum České Švýcarko s interaktivní výstavou o zdejší krajině, restauraci Lípa Resort i bownling. Určitě si vyberete kam zajít.

Z Krásné Lípy vede několik turistických tras a cyklotras jak do Českého Švýcarska (Kyjovské údolí, Doubice), tak do Lužických hor (Jedlová, Tolštějn).

Česky

Apartmán na statku

Cena: 
490/osoba/noc Při ubytování do dvou nocí včetně účtujeme plnou obsazenost, 3-5 nocí minimálně 3 obsazená lůžka.
Popis: 

V nově zrekonstruovaném statku na okraji Krásné Lípy v Českém Švýcarsku vznikla v 19.století usedlost s výhledem do kraje.

Chaloupka Kamenná Horka

Cena: 
490,- za lůžko/noc + 15,- na poplatek pro město min.2 dny min cena: 1960/den
Popis: 

Zrekonstruovanná chalupa na Kamenné Horce u Krásné Lípy je situovaná kousek od lesa a 15 min. pěšky od centra. Zažijete zde typické prvky pro podstavkové chalupy.

Velká chalupa Vlčí Hora

Cena: 
4000,- Kč za chalupu. Minimální délka ubytování 2 noci. Při rezervaci se platí záloha ve výši 50% z ceny pobytu a zbylých 50% se doplácí 14 dní před příjezdem, vše na účet. Platba v hotovosti není možná!
Popis: 

Podstavková chalupa s věžičkou se nachází v obci Vlčí Hora u Krásné Lípy. Součástí chalupy je udržovaná květin, dřevin a malých jezírek.

Chalupa Krásný Buk

Cena: 
Ceny za týden Zimní sezona: 9.950,- Kč za chalupu. Letní sezona: 12.450,- Kč za chalupu. Mimo sezonu: 10.450,- Kč za chalupu. Cena za víkend Zimní sezona: 4380,- Kč za chalupu. Letní sezona: 4980,- Kč za chalupu. Mimo sezonu: 4580,- Kč za chalupu.
Popis: 

Chalupa je umístěna v osadě Krásný Buk vzdálené 2 km od Krásné Lípy. Nabízí klidné ubytování nejen pro 2 rodiny s dětmi. -

Chalupa Vlčí Hora

Cena: 
sezóna (leden, únor, Velikonoce, červen až září, prosinec) 1800/Kč noc (3 a více nocí ) mimosezóna (březen až květen, říjen, listopad) 1500 (3 a více nocí )
Popis: 

Ubytování v klasické roubené chalupě  pod  rozhlednou na Vlčí Hoře (5 km od Krásné Lípy) na samotě u lesa.

Stránky